Dekoracje

Jako logiczne rozwinięcie oferty okien podwodnych, tuneli lub innych elementów akrylowych, wprowadzamy repliki z betonu dekoracyjnego. Wykonując w całości okna akrylowe i dekoracje wewnątrz i na zewnątrz zbiornika uwalniamy inwestora od potencjalnych problemów ze stykiem branżowym, co ułatwia też montaż elementów akrylowych i ich wykończenie.

Nasza oferta obejmuje repliki biotopowe, które odzwierciedlają ich naturalne odpowiedniki - inaczej będą wyglądały skały jeziora Malawi, inaczej Wiktorii. Stosujemy też technikę hybrydową, czyli wtapianie naturalnych elementów (spreparowane korzenie, otoczaki etc.) w dekoracje betonową.

 

Mając duże doświadczenie w biochemii wody morskiej, dbamy o to żeby np. dekoracje z biotopu Morza Czerwonego nie podnosiły nadmiernie KH i Ph ponad poziomy referencyjne.

 

W dekoracjach dla zbiorników rafowych nie używamy żadnych elementów metalowych, gdyż nawet woda, w której osadzono stal nierdzewna wykazuje na spektometrze masowym podwyższone wartości metali, co może być niebezpieczne dla koralowców LPS i SPS.

 

Oczywiście nasza oferta obejmuje również dekoracje suche. Na szczególną uwagę zasługują repliki architektoniczne. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny obiekt tak antyczny, jak i współczesny.

 

Przygotowujemy także projekty koncepcyjne, które uwzględniają wszelkie uwarunkowania   technologiczne, jak i też wszelkie styki branżowe (akryl, wod-kan, oświetlenie etc).

 

Wszystkie prace przygotowawcze pod dekoracje wykonujemy przy pomocy własnych pracowników, prace rzeźbiarskie wykonują rzemieślnicy z Indonezji. W ten sposób oferujemy znakomitą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Dekoracje wykonane w Palmiarni w Łodzi.

 

Ekspozycja składa się z biotopów słodkowodnych.