Basen akrylowy z szybą

Jedną ze specjalizacji Forma Fabrica jest spektakularna technologia basenowa z wykorzystaniem akrylu. Zapraszamy do działu referencje aby dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni. Aby otrzymać tablicę inspiracji, napisz tutaj

pek5.jpg

Panel akrylowy "zero edge" mocowany do niecki basenowej

Krapkowice

m3 (1).JPG

Panel akrylowy w basenie prywatnym

Szczecin

b5.JPG

Panele akrylowe klejone czołowo "zero edge". Hotel Binkowski

Kielce

2w.jpg

Tunel z PMMA - Deepspot

Mszczonów pod Warszawą

IMG_4574.HEIC

Seria skośnych okien podwodnych

Mszczonów pod Warszawą

IMG_5477 (1).HEIC

Montaż zespolonych paneli w dnie kładki

Mszczonów pod Warszawą

Formafabrica-basen-marynarki-wojennej-008.jpg

Basen Marynarki Wojennej

Gdynia

IMG_5266.jpeg

Wiszący basen i siłownia

Poznań

87966152_502170393798491_244842668067127

Basen z elementami akrylowymi w rezydencji prywatnej

Cypr

IMG_6125.jpeg

Montaż panelu akrylowego

Gdańsk

IMG_20180829_180351-e1537178001609.jpg

Zespół okien podwodnych

Jazy Januszkowicze

w1 (1).jpg

Okna akrylowe w wieży nurkowej

Gliwice

IMG_4281.HEIC

Fontanna z przelewem akrylowym - 8 metrów

Cypr

138117488_694709254544603_19160643821896

Okna podwodne w prywatnej rezydencji

Kaliningrad

rekin2.jpeg

Gliwice

Rekinarium w basenie pływackim
 

szyba.png

Wymiana szkła na panele akrylowe

Nagawczyna

20161118_100452_1.jpeg

Wymiana okien szklanych na akrylowe

Hel

obraz_2022-03-20_150514.png

Okno basenowe 300 cm

Wadowice

20160915_125115.jpg

Basen rehabilitacyjny z podnoszonym dnem

Wadowice

obraz_2022-03-20_151116.png

Basen dla tancerek synchronicznych

Niemcy

otwarte1.JPG

Przeszklenie mostku nad basenem z rekinami

Szczecin

n3.jpeg

Basen z panelami 130 mm

Umianowice

formafabrica-wybieg-dla-wydr-zoo-wroclaw-012-kopia.jpg

Basen dla wydr

ZOO we Wrocławiu

dwaj pracownicy.png

Okna monitoringu w przepławkach

Jazy Wróble

Basen ze szkłem akrylowym  to niezwykle piękna konstrukcja, dzięki której wnętrze może zyskać naprawdę elegancki i niepowtarzalny wygląd. Właśnie w tym celu tworzymy baseny z zastosowaniem paneli akrylowych, czyli konstrukcję wytrzymałe, bezpieczne i niepowtarzalne. Baseny to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Związane jest to z samymi parametrami akrylu, który daje możliwość stworzenia wyjątkowych i zaskakujących konstrukcji. Posiadanie szklanego basenu to marzenie wielu osób, a nasza technologia pozwala na jego wykonanie w naprawdę korzystnej cenie i szybko. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że baseny z panelami akrylowymi są potocznie nazywane szklanymi basenami. Nie jest to jednak w pełni prawidłowa nazwa, gdyż do ich produkcji używany jest materiał acrylic glass, a nie zwykłe szkło.

 

Konstrukcje jaką są baseny to szansa na realizację marzeń, dlatego warto już dziś pomyśleć o takim zakupie. Zajmujemy się ich projektowaniem i montowaniem h oraz oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie techniczne. Z nami wszystko się uda! W końcu cechuje nas profesjonalizm, solidne podejście do wykonywania zadań oraz doświadczenie i wiedza, dlatego skorzystaj z oferty naszej firmy i stwórz wnętrze na miarę swoich potrzeb!

Szkło do basenu - czym się wyróżnia?

Nasze baseny “szklane” produkowane są z wyjątkowego szkła akrylowego - inaczej acrylic glass - które jest materiałem idealnie przezroczystym. Wyróżnia się doskonałymi parametrami, a dodatkowo pozwala na wielokrotne naprawy, bez strat na wyglądzie i cechach użytkowych. Co ważne, szkło akrylowe posiada doskonałą wytrzymałość udarną, co sprawia, że można traktować je jako materiał pancerny. Dodatkowo może być mocowane do każdej technologii basenowej np. stali, folii czy ceramiki. Montaż odbywa się niezwykle szybko w około 3-5 dni, a samo akrylowe szkło do basenu posiada aż 60 miesięcy gwarancji. Warto wiedzieć, że jest to niezwykle stabilny, wytrzymały i bezpieczny materiał. Dodatkowo posiada wysoką odporność na uszkodzenia i zarysowania. Wypiera w ten sposób szkło krzemianowe, nie tylko przez wzgląd na właściwości, ale również przez wysoką przezroczystość jaką gwarantuje.

Przezroczysty basen - masa korzyści i zalet

Decyzja o zakupie basenu z szybą może wiązać się z wieloma korzyściami, a wszystko przez wysoką jakość akrylu, który gwarantuje wytrzymałość i niezwykle piękny efekt wizualny. Szklany basen to inwestycja na lata, a wszystko przez doskonałą jakość, dlatego jest gwarancją, że posłuży przez długi czas. Montaż szkła w basenie pozwala na uzyskanie eleganckiego i niepowtarzalnego efektu. Panel akrylowy montowany w ścianie czy na całej powierzchni, daje możliwość zwiększenia panoramy widzenia, dzięki czemu efekty są naprawdę zaskakujące i niewiarygodne. Decydując się na wykonanie basenu akrylowego, można znacznie zwiększyć wartość posiadanej nieruchomości, gdyż takie rozwiązania architektonicznie doskonale wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, tworząc zaskakujące efekty. Można zastosować je w domach, pensjonatach, hotelach, SPA i wielu innych miejscach, w których poszukuje się zaskakujących rozwiązań.

Akrylowe baseny - postaw na doświadczenie

Potocznie nazywane przez Klientów szklane baseny, wykonywane przez naszą firmę to doskonała jakość, wytrzymałość i niesamowity design. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze realizacje pozwalały pozytywnie zaskoczyć naszych klientów. Przezroczyste baseny tworzymy już na etapie projektowania, kiedy wykonujemy dokładne obliczenia konstrukcyjne. Doskonale wiemy, jakim materiałem jest akryl, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu niezwykle bezpiecznych i wyjątkowych konstrukcji. Dbamy o dokładny montaż i zabezpieczenie paneli akrylowych, a dodatkowo klienci zyskują od nas wsparcie techniczne i szczegółowe instrukcje odnośnie zasad użytkowania basenu akrylowego. Nasze ekipy montażowe wyróżniają się ogromnym doświadczeniem, a wszystkie produkty posiadają wymagane atesty i pozwolenia, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naprawdę doskonałe rozwiązania na miarę wszystkich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, aby stworzyć projekt, który odpowie na wszystkie oczekiwania. Szkło, w tworzeniu konstrukcji basenów nie ma dla nas tajemnic, a wszystko przez wiedzę i ogromne doświadczenie, jakie posiadamy.